Biura z nowoczesnymi lampami

Przeprowadzka do większego budynku była sprawą konieczną. W poprzedniej siedzibie brakowało już miejsca a musiałem otworzyć kilka kolejnych biur. Wynająłem budynek w centrum miasta, który nie był może tani, ale za to nowoczesny i dobrze usytuowany a to było najważniejsze.

Wybór wiszących lamp do biur

lampy wiszące do biuraBiura urządziłem od nowa, bo chciałem mieć nowoczesne meble. Każde biuro miało wyglądać tam samo, by żaden dział nie czuł się gorszy, czy jakoś specjalnie wyróżniony. Kiedy przyszedł czas na wybór oświetlenia, to postawiłem na nowoczesne rozwiązanie. W sklepie z oświetleniem, który odwiedziłem dostępne były lampy wiszące do biura, które idealnie się nadawały do mojej firmy. Nie tylko prezentowały się modnie, ale dawały odpowiednie oświetlenie. Jedna taka lampa była na trzy żarówki ledowe i to dawało gwarancję, że biuro będzie właściwie oświetlone. Potrzebowałem dwudziestu lamp wiszących i taką ilość kupiłem. Miałem sporo szczęścia, bo lampy dostępne były od ręki i nie musiałem czekać na dostawę. Każda lampa miała już w zestawie żarówki, więc koszt ich zakupu mi odszedł. Mimo to kupiłem zapas żarówek na przyszłość. Zatrudniłem specjalistę, które zajął się montażem wiszących lamp w biurach. Zależało mi na czasie, dlatego zaoferowałem mu podwójną stawkę. Pracował w weekend, ale udało mu się w tym czasie zamontować lampy we wszystkich biurach. Dzięki temu pracownicy w poniedziałek mogli stawić się do pracy w nowej siedzibie, bo biura już były całkowicie przygotowane.

W swoim biurze również miałem wiszącą lampę, bo mi się ona spodobała. Oczywiście miałem też osobną lampkę na biurku, bo zawsze przy takim świetle pracowałem i byłem przyzwyczajony do takiego oświetlenia. W nowym budynku było wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich.