brama garażowa

Bramy garażowe Mazowieckie – okazja.

W ostatnim wydaniu „Wieści z Warszaw” na stronach poświęconych reklamom oraz anonsom odnaleźć można był ogłoszenie zatytułowane: „Bramy garażowe Mazowieckie – okazja”. Sama treść ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: Jeżeli planujecie Państwo zakup bram garażowych, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Nasza firma „GaraBram” produkcją oraz montażem gram garażowych zajmuje się już od ponad dwudziestu lat.

Ten długi okres pozwolił nam zdobyć niezbędne doświadczenie oraz duże grono zadowolonych klientów. W produkcji naszych bram garażowych korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych oraz z najlepszego, dostępnego materiału. Dzięki temu produkowane przez nas bramy garażowe cechuje solidność, trwałość, wysoka jakość i oryginalność. W całym województwie mazowieckim nie znajdziecie Państwo tak szerokiego wyboru, zarówno pod względem kolorystyki, jak i modeli. Montażu naszych bram dokonujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Co więcej, jeżeli zdecyduje cię państwo na zakup naszych bram garażowych w miesiącu czerwiec, to otrzymacie Państwo czterdziestoprocentową zniżkę na wszystkie modele. Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się bliżej z naszą ofertą i poznać jej więcej szczegółów, to zapraszamy na naszą stronę internetową: www.garabram.pl lub do odwiedzenia naszego salonu firmowego w Warszawie przy ulicy Powstańców dwadzieścia trzy. Nasz salon czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od dziesiątej do osiemnastej. Pamiętaj, promocja rabatowa trwa tylko miesiąc”.

Liczni klienci okupujący w zeszłym tygodniu siedzibę „GaraBram” świadczą o tym, iż ogłoszenie: „Bramy garażowe Mazowieckie – okazja” nie zostało niezauważone.