Drzwi do pokoju z nową klamką

Mieszkanie wcześniej wynajmowałem rodzinie z dzieckiem. Dopiero później wprowadzili się tam studenci. Kiedy zakończył się semestr, to się wyprowadzili. Przed znalezieniem kolejnych lokatorów postanowiłem wyremontować mieszkanie i wprowadzić kilka zmian.

Klamka zamontowana w pokojowych drzwiach

klamki do drzwi wewnętrznychW jednym z pokoi nie było w drzwiach klamki, ale studentom to nie przeszkadzało i nie kupiłem nowej, bo nie było takiej konieczności. Musiałem jednak się tym zająć, żeby nowym lokatorom zapewnić jeszcze większy komfort. Najpierw jednak pomalowałem ściany we wszystkich pomieszczeniach i mieszkanie od razu lepiej wyglądało. Zależało mi na taniej klamce, gdyż nie miałem za dużo pieniędzy do wydania, dlatego pojechałem od razu do hurtowni, gdzie dostępne były klamki do drzwi wewnętrznych w niskiej cenie. Wiedziałem doskonale jaka klamka była mi potrzebna i takiej szukałem. Niby miałem kupić zwykłą klamkę a wcale nie było to takie proste. Wybór był ogromny i nawet zacząłem się zastanawiać co kupić. Uznałem, że skoro wszystkie klamki pasowały do moich drzwi, to zdecydowałem się wybrać najtańszy produkt. Sprawdziłem dokładnie tę klamkę i upewniłem się, że jest solidna. Kiedy wróciłem z zakupów, to od razu zabrałem się za montaż klamki w drzwiach, ponieważ była to ostatnia rzecz, którą musiałem zrobić. Drzwi zamykały się dobrze a klamka pasowała idealnie. Mogłem więc wystawić mieszkanie do wynajęcia i wiedziałem, że moją ofertą na pewno dość szybko się ktoś zainteresuje.

Po zaledwie kilku dniach pojawił się młody chłopak, który po obejrzeniu mieszkania zdecydował się je wynająć. Ma tam zamieszkać ze swoją dziewczyną. Wpłacił kaucję i wprowadził się już następnego dnia. Umowę najmu podpisałem z nim na rok i nie musiałem się niczym martwić.