Firmowe przyczepki rowerowe

 

Na rynku rowerowym znajdziemy sporo rodzajów przyczepek dla dzieci. Są one wykonane z różnej jakości materiałów i są mniej, lub bardziej bezpieczne. Jeżeli chcemy mieć pewność co do jej jakości, to lepiej wybrać firmowy model.

Czy przyczepki firmy Qeriddo są dobre?

przyczepka rowerowa qeridooZanim zakupimy najlepszy model przyczepki rowerowej, trzeba porównać parametry kilku modeli. Nie zawsze cena jest wyznacznikiem wysokiej jakości, dlatego każdej trzeba się przyjrzeć z bliska. Godna polecenia jest przyczepka rowerowa Qeridoo, gdyż w przystępnej cenie mamy bardzo dobry jakościowo sprzęt ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Posiada ona system łatwego składania i rozkładania, demontowany mały bagażnik znajdujący się za siedzeniem dziecka, czy wiele bocznych kieszenie ułatwiających pochowanie wszystkich niezbędnych rzeczy dla malucha. Duże, tylne koła i małe przednie, zapewniają doskonałą zwrotność i łatwe prowadzenie. Firma Qeridoo umieściła w przyczepce nowoczesne amortyzatory piórkowe, które możemy dowolnie regulować w zależności od nawierzchni po jakiej jeździmy. Poręcz do trzymania przyczepki w trakcie biegu, może zostać wysunięta na dowolną odległość, tak samo jak jej kąt nachylenia. Jest ona bardzo lekka, bo waży niecałe czternaście kilogramów. Przednie koło posiada możliwość obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni i jest zamieniane z wysięgnikiem, służącym do łączenia z rowerem. Jeżeli zostawimy koło, to przyczepka zamienia się w praktyczny o wygodny wózek do biegania i spacerowania. To świetny sprzęt dla aktywnych rodziców.

Firma Qeridoo jest znana od wielu lat na całym świecie z bardzo dobrych przyczepek, które w swoim wyposażeniu posiadają wszystkie niezbędne elementy. Dzięki niewielkim rozmiarom, możemy przyczepkę trzymać nawet w małym mieszkaniu.