meble kuchenne

Kuchnie na wymiar Bydgoszcz – promocja cenowa.

W ostatnim numerze lokalnej gazety „Wieści z Bydgoszczy”, na stronach poświęconych reklamom, odnaleźć można było między innymi ogłoszenie zatytułowane: „Kuchnie na wymiar Bydgoszcz – promocja cenowa”. Sama treść ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnie wykonanych i niedrogich kuchni na wymiar, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę naszej firmy „Mitex”.

meble kuchenneNasze przedsiębiorstwo produkcją kuchni na wymiar zajmuje się już od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego czwartego. Ten dwudziestoletni okres pozwolił nam na zdobycie niezbędnego w tej branży doświadczenia oraz rzeszy zadowolonych z naszych usług klientów. Produkowane przez nas kuchnie na wymiar odznaczają się trwałością, solidnym wykonaniem, stylowym i estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnością i oryginalnością. W tym miejscu warto również wspomnieć o niepowtarzalnym wzornictwie oraz bogatej kolorystyce naszych produktów. Do produkcji naszych kuchni na wymiar wykorzystujemy różne rodzaje materiału. Są nimi na przykład: dąb, jawor, wiąż, sosna, płyta MDF, czy zwyczajna sklejka. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej oferty w miesiącu czerwiec, to otrzymacie Państwo dwudziestoprocentowe upusty cenowe na każdą zakupioną u nas kuchnię na wymiar. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu firmowego, który znajduje się przy ulicy Powstania Listopadowego trzydzieści osiem A.

sobolewskiCzekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od dziesiątej do osiemnastej oraz w soboty w godzinach od dziesiątej do dwudziestej. Pamiętajcie Państwo, promocja cenowa naszych produktów trwa przez cały czerwiec”. Sądząc po sporej liczbie osób zainteresowanych, w ostatnim tygodniu, ofertą firmy „Mitex”, stwierdzić należy, że ogłoszenie: „Kuchnie na wymiar Bydgoszcz – promocja cenowa” zainteresowało wiele osób.