Oryginalny wygląd i maksimum ochrony

 

To nie sekret, że design „szklanej kanapki” nowych iPhone’ów jest piękny ale również niesamowicie kruchy.  Jeśli martwisz się o jego trwałość, a chcesz zachować oryginalny kolor i wygląd, będziesz potrzebować etui. Przezroczystych etui oferujących dobry poziom ochrony jest nie wiele, natomiast Spigen stworzył topowe akcesorium 

Ultra Hybrid, to najwyższy poziom ochrony i oryginalny wygląd

spigen ultra hybridPrzeźroczyste etui od Spigen Ultra Hybrid dostępne jest w pięciu wariantach: czarny mat, czerwony, krystaliczny, różowy oraz całkowicie przezroczysty. W każdym z nich, plecki etui stanowi TPU przez które jesteśmy w stanie zobaczyć oryginalny kolor iPhone’a,  natomiast boki case’a stanowi poliwęglan, który nadaje kolor, lub też nie jeśli zdecydujemy sie na całkowicie przezroczystą wersję. Zdecydowanie nie jest to najsmuklejszy pokrowiec, ale w swojej kategorii  dostarcza wysoki poziom ochrony. Dzieje sie to w głownej mierze dzięki autorskiej technologi kalifornisjkiego producenta – Air Cushion. Dzięki niej, smartfon idealnie absorbuje uderzenia i upadki, dzięki czterem poduszkom powietrznym, które znajdują się w rogach etui. Z pewnością, nie otrzymujemy tutaj tego samego poziomu ochrony co w serii Armor, natomiast w porównaniu do innych case’ów tego typu i tak jest to nie wyobrażalnie wysoki poziom. Dodajmy do tego obsługę bezprzewodowego ładowania oraz kompatybilność ze szkłami hartowanymi i w efekcie otrzymujemy bestseller.

Ultra Hybrid to ponadprzeciętne etui, wykonane z myślą o użytkowniku i jego potrzebach. Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji, hybrydowa konstrucja, oraz technologia absorbcji upadków- to wszystko sprawia, że jest to jedno z najlepszych, albo najlepsze etui pozwalające zachować oryginalny wygląd urządzenia, dodając do niego odrobinę stylu i tonę ochrony.