Posiadanie nowej koparki w przedsiębiorstwie

Wszystkie pojazdy, maszyny i urządzenia, które posiadałem w firmie, kupiłem na kredyt. Byłem dość obciążony finansowo, ale inwestycje te były konieczne, żebym w ogóle mógł świadczyć usługi. Wiedziałem, że za jakiś czas wyjdę na swoje i byłem dzięki temu cierpliwy.

Kupienie koparki za środki z Unii Europejskiej

koparka olsztynSekretarka, którą zatrudniałem w firmie była bardzo bystrą dziewczyną i cieszyłem się, że ktoś taki pracował właśnie dla mnie. Nie raz znalazła świetne oferty, które wdrożyłem. W ostatnim czasie planowałem kupić nową koparkę, ale póki co nie chciałem brać kolejnego kredytu. Sekretarka doskonale wiedziała o moich planach i miała świadomość jak ważna była w firmie nowa koparka Olsztyn nie był jedynym miastem, gdzie świadczyłem swoje usługi i potrzebowałem sporo urządzeń i maszyn. Sekretarka przyszła do mnie z niezapowiedzianą wizytą, co mnie zaskoczyło. Okazało się, że załatwiła dla firmy fundusze z Unii Europejskiej na kupno nowej koparki. Mogłem mieć tę koparkę bez brania kredytu. Od razu powiedziałem jej, że jak wszystko załatwi, to dam jej podwyżkę. Po trzech tygodniach byłem w drodze do producenta po nową koparkę, która zamówiłem kilka dni wcześniej. Koparka była ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowałem i cieszyłem się, że udało mi się ją kupić. Gdyby nie to dofinansowanie, to na pewno zakup zrealizowałbym nie wcześniej jak po nowym roku. Nowa koparka działała niezawodnie i była bardzo nowoczesna. Mogłem wybrać najlepszą, bo miałem na to środki finansowe.

Koparka była regularnie wykorzystywana, gdyż przyjmowałem wszystkie zlecenia. Nie musiałem się już ograniczać i dzięki temu moja firma działała jeszcze lepiej. Oczywiście sekretarce dałem dużą podwyżkę, ponieważ zdecydowanie sobie na nią zasłużyła. Była zachwycona.