Przepis na smaczną pizzę

 

Moje dzieciaki lubiły jeść i zawsze musiałam kombinować co zrobić. Oczywiście klasyczny obiad nie wchodził w grę i dzieciaki my wymyślały różne potrawy. Do restauracji ich nie zabierałam, bo dla mnie było za drogo. Dlatego wymyślałam ciekawe obiady i całkiem nieźle mi to wychodziło.

Zrobienie pizzy z przepisu od koleżanki

pizza - KarpaczOstatnio mój starszy syn Adaś zaczął namawiać mnie na pizzę. Nigdy nie robiłam pizzy i nie miałam pojęcia skąd u niego taki pomysł. Okazało się, że kolega w klasie się chwalił pizzą i inne dzieciaki też ją jadły. Dlatego mój syn chciał posmakować pizzy. Nie miałam żadnego sprawdzonego przepisu, ponieważ nigdy nie robiłam takiego dania a musiała mi przecież wyjść smaczna pizza – Karpacz był miastem, gdzie było sporo pizzerii, ale najpierw jednak postanowiłam przyjąć wyzwanie i samodzielnie to danie przygotować. Z pomocą przybyła moja koleżanka z pracy, która właściwie co weekend robi pizzę i dała mi sprawdzony przepis. Dodatki mogłam wybrać wedle własnego uznania. Stawiałam przede wszystkim na warzywa, dlatego chciałam ich dużo umieścić na pizzy. Ciasto udało mi się zrobić idealne, co mnie nawet zaskoczyło, bo jak się okazało, nie było to wcale takie trudne. Pizzę przygotowałam zgodnie z przepisem i jak dzieciaki wróciły ze szkoły, to dostały ją na obiad. Adaś był zaskoczony taką niespodzianką i nie ukrywał zachwytu. Pizza moim dzieciakom smakowało i została cała zjedzona. Uznałam, że będę im częściej takie obiady przygotowywała.

Podziękowałam koleżance za przepis i powiedziałam, że dzieciakom pizza smakowała. Lubiłam gotować i z czasem byłam specjalistką w robieniu pizzy. Zawsze mi wyszła bardzo dobrze i wszystkim smakowała. Mąż zasugerował mi, żebym otworzyła restaurację. W sumie to całkiem niezły pomysł.