Stylizacja kobiecych paznokci

 

Kobiety pracujące w zawodach mających styczność z klientami, zawsze dbają o swój wygląd zewnętrzny, bo to przyczynia się do wizerunku firmy. Nawet kasjerki i panie w sklepie spożywczym chcą mieć wystylizowane paznokcie.

Czy stylizowanie paznokci jest konieczne?

stylizacja paznokci łódźNiektóre kobiety nie przywiązują wagi do wyglądu paznokci, bo ciężko pracują i zwyczajnie nie mają na to czasu. Jednak większość chce o nie dbać i jeżeli same tego nie potrafią, to regularniej odwiedzają salony kosmetyczne. Jeżeli potrzebna nam jest stylizacja paznokci Łódź jest miastem, gdzie pracują najlepsze stylistki paznokci. Możemy mieć gładkie, kolorowe, z wzorkami, albo ozdobnymi naklejkami paznokcie, gdyż obecnie modne są każde paznokcie, byleby były zadbane i estetycznie wymalowane. Stylizacja paznokci zaczyna się od podstawowej pielęgnacji jaką jest wyczyszczenie, wyrównanie i wypiłowanie paznokci, a następnie delikatne wycięcie skórek wokół płytki. Na tak przygotowane paznokcie może być nakładana baza po lakier, która powoduje, że kolor na paznokciach jest bardziej trwały. Po zakończonym malowaniu, zostanie nałożona warstwa utrwalacza, który zapewni, że nasze paznokcie pozostaną w nienaruszonym stanie do kolejnej wizyty. Najlepsze do malowania paznokci są lakiery hybrydowe, ponieważ są trwałe i odporne na odpryski. W takich paznokciach możemy myć naczynia, czy sprzątać mieszkanie bez obawy o ich trwałość. W Łodzi w większości salonów są stosowane takie lakiery, gdyż klientki są z nich bardzo zadowolone.

Ładne i zadbane paznokcie zawsze są pożądane, bo świadczą o kobiecie i są jej wizerunkiem. Stylizacja paznokci ma na celu podkreślenie ich, a czasem jest elementem ubioru. Pomalowane paznokcie zawsze będą modne, szczególnie w klasycznej czerwieni i beżu.