Szampon który odżywił moje włosy

 

Już, jako nastolatka nie byłam zadowolona z moich włosów. Większość moich koleżanek miała je gęste i puszyste, czego bardzo im zazdrościłam. Moje natomiast nie prezentowały się zbyt dobrze. Są cienkie, szybko się przetłuszczają, a na domiar złego, gdy chcę je zapuścić, przy pewnej długości zaczynają się łamać i wypadać. Stosuję wiele specyfików mających za zadanie je odżywić, niektóre są nawet skuteczne, lecz ich cena jest dla mnie o wiele za wysoka.

Skuteczny szampon firmy Fitokosmetik

odżywczy szampon fitokosmetikCzęsto chodzę do różnych pasmanterii w poszukiwaniach szamponów i odżywek, które mogłyby pomóc moim włosom. Wypróbowałam już naprawdę wiele produktów, jednak większość z nich była za droga bądź nie skuteczna. Pewnego razu podczas moich kosmetycznych zakupów natrafiłam na odżywczy szampon Fitokosmetik. Zwrócił moją uwagę gdyż wcześniej nie miałam z nim styczności. W jego skład wchodziły same naturalne i znane mi produkty, ponadto był tani. Stwierdziłam, że nic nie stoi na przeszkodzie by go kupić, najwyżej nie zadziała a mój portfel i tak na tym nie ucierpi. Gdy już nadszedł czas na kąpiel, postanowiłam go wypróbować. Okazało się, że ma przyjemny zapach, nie czuć w nim było chemii, rozprowadziłam go na włosach i lekko wcierałam w głowę. Pienił się dość mocno dzięki temu był bardziej wydajny. Gdy już spłukałam szampon i wysuszyłam włosy, poczułam przyjemne odprężające uczucie na skórze głowy. Był to pierwszy pozytywny efekt, drugi zaś efekt zauważyłam już na samych włosach. Byłe puszyste i łatwo można było je rozczesać.

Chciałam zobaczyć, jaki będzie efekt po dłuższym czasie używania szamponu. Byłam pozytywnie nastawiona i pełna nadziei. Dużym plusem dla mnie jest to, że szampon jest dość tani i nie zużywa się szybko. Żałuję, że wcześniej na niego nie natrafiłam, być może w końcu pozbędę się irytującego mnie problemu z włosami.