Sztuka uwodzenia kobiet i mężczyzn

Nikt nie lubi żyć w samotności, każdy chciałby przeżyć w życiu coś pięknego. Coś, co może zaważyć na jego przyszłości i sprawić, że nigdy nie będzie czuł się osamotniony. Jednak, aby znaleźć swoją bratnią duszę należy się o to postarać, należy wyjść, spotkać kogoś i nawiązać z nim kontakt. Nie dla wszystkich jednak jest to proste, niektórzy czują skrępowanie i nieśmiałość.

Jak skutecznie uwieść kobietę lub mężczyznę?

uwodzenieAby zbliżyć się do osoby, która nam się podoba powinniśmy spróbować ją uwieźć. Uwodzicielami są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Uwodzenie polega na podstępnym opanowywaniu płci przeciwnej, oszukiwaniu i mamieniu jej obietnicami, czy też pochlebstwami celem zbliżenia się do niej i zdobycia jej zaufania. Uwodzenie kobiet jest o tyle łatwiejsze niż mężczyzn, ponieważ są one łakome na różnego rodzaju frazesy i banały. Aby uwieść kobietę potrzeba niewiele, czasami uśmiech, czy mały bukiet kwiatów. Na kobiety działają spacery przy księżycu, jakieś romantyczne wypady w piękne rejony, kolacje przy świecach, czy też zwyczajne czułe słówka. Natomiast mężczyźni są odporni na różnego rodzaju deklaracje, są wzrokowcami więc najlepszym sposobem uwodzenia jest efekt wizualny. Uwodzenie mężczyzn to przede wszystkim odpowiednie ubranie, nienaganna figura i prezencja oraz jakiś miły, przyjemny zapach. Aby uwieść wybraną przez siebie osobę należy się z nią spotkać przypadkowo, czy też nie, zaprosić w jakieś przyjemne miejsce, porozmawiać i starać się miło spędzić czas.

Tak więc uwodzenie to jeden ze sposobów na zawarcie bliższej znajomości. Może być krótkotrwałe lub na dłużej, ważne jest to aby zrobić na kimś dobre wrażenie. Bo to dobrze rokuje na przyszłość, zachęcam więc do zapoznania się ze sztuką uwodzenia i spróbowania własnych sił w kontaktach damsko- męskich.