Transport narzędzi warsztatowych

Transport dużej liczby narzędzi do pracy to zadanie uciążliwe i męczące, zwłaszcza jeżeli nie ma się ich odpowiednio zorganizowanych. Przemieszczanie się kilka razy dziennie w celu wykonania zleconych prac może przysporzyć bólu głowy i niepotrzebnego stresu, dlatego warto zapewnić narzędziom właściwy transport.

Wózki narzędziowe z kółkami

wózek narzędziowy yatoNieoceniony w tej funkcji jest wózek narzędziowy Yato dostępny w trzyczęściowej zabudowie. Możliwe jest dołożenie dodatkowego modułu pośrodku wózka, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność. Duża pojemność schowków i półek pozwala na zabranie niezbędnej liczby narzędzi, a kółka i wysuwana rączka teleskopowa ułatwiają transport nawet sporej liczby narzędzi. Posortowane narzędzia zawsze usprawniają pracę i eliminują niepotrzebne przestoje powodowane ich poszukiwaniem. Każdy wózek narzędziowy Yato posiada udźwig rzędu kilkudziesięciu kilogramów, co możliwe jest dzięki sztywnej konstrukcji i wzmocnionej obudowie. Transport nawet dużej ilości narzędzi nie sprawi więcej kłopotu i zawsze będziemy mieć pod ręką potrzebne narzędzia. Wózki narzędziowe można spersonalizować według własnych potrzeb i wymagań dzięki systemowi tacek narzędziowych Yato dostępnych na rynku i będących w pełni kompatybilnymi z wózkiem. Dodatkowym plusem wózka Yato jest skrzynka narzędziowa znajdująca się w górnym module i zapewniająca szybki dostęp do potrzebnych narzędzi. Tak zorganizowane narzędzia zapewniają możliwość łatwego transportu dzięki kółkom, w jakie jest wyposażony wózek narzędziowy. Kompaktowa i jednocześnie niezwykle pojemna obudowa zapewniają wystarczającą przestrzeń na zabranie wszystkich potrzebnych narzędzi, nawet tych o większej masie.

Dzięki możliwości zorganizowania narzędzi w sposób oferowany przez wózki narzędziowe, mamy możliwość szybko i sprawnie przemieszczać się z jednego miejsca pracy na drugie zawsze mając przy sobie wymagane narzędzia utrzymane w porządku.