Wyjazd do Elbląga na szkolenie sprzedażowe

Sprzedażą interesowałem się od dawna. Pracowałem jako telemarketer i sprawiało mi to mnóstwo frajdy. Uwielbiałem rozwiać z klientami a rozbijanie obiekcji zawsze mi wychodziło znakomicie. Kupowałam masę książek sprzedażowych i wyciągałem z nich wiele ważnych informacji.

Udział w profesjonalnym szkoleniu sprzedażowym

szkolenia ElblągMój kierownik mnie doceniał i cieszył się, że co miesiąc robiłem tak świetnie wyniki. Kiedy dowiedziałem się, że człowiek, którego książki czytam organizuje w Elblągu szkolenie sprzedażowe, to musiałem na nie pojechać. Potrzebowałem urlopu, ale dostałego go bez problemu, bo mój kierownik również wiedział jak wiele wnosiły takie sprzedażowe szkolenia Elbląg był na szczęście dość blisko i wiedziałem, że podróż nie będzie uciążliwa. Zarezerwowałem sobie miejsce na szkoleniu i dokonałem wpłaty. Mój szef zaoferował, że zwróci mi koszt szkolenia, co mnie ucieszyło, ponieważ w końcu to miało podwyższyć jeszcze bardziej moje kwalifikacje. Kiedyś widziałem w internecie szkolenie prowadzone przez tego człowieka i było ono bardzo profesjonalne. Wiedziałem, że udział osobisty w tym szkoleniu wiele mnie nauczy. Czytanie książek wiele mi dawało, ale szkolenie miało większe znaczenie. Zamierzałem poznać tajniki sprzedażowe, nauczyć się rozmawiać z trudnym klientem. Może i dawałem sobie z tym radę, ale chciałem być jeszcze bardziej profesjonalny. Na szkolenie przybyłem dużo przed czasem i dzięki temu mogłem zająć miejsce w pierwszym rzędzie.

Szkolenie było fascynujące. Dopiero po jego odbyciu uświadomiłem sobie, jak nikłą miałem wiedzę na temat technik sprzedażowych. Zamierzam korzystać z takich możliwości i zawsze jak pojawi się możliwość wzięcia udziału w takim szkoleniu, to na pewno z tego skorzystam, bo zdecydowanie warto.