Zabieg mikrodremabrazji wykonałam w sprawdzonym salonie

Jakiś czas temu Agnieszka, moja koleżanka z pracy poinformowała mnie, że się zwolniła. Z zawodu była wykwalifikowaną kosmetyczką a praca w korporacji była na chwilę. Polubiłam ją od samego początku i zamierzałam nadal z nią utrzymywać kontakt. To była cudowna dziewczyna.

Piękna cera po mikrodermabrazji

mikrodermabrazja szczecinAgnieszka otworzyła własny salon kosmetyczny, bo udało jej się uzbierać potrzebne pieniądze do zakupu niezbędnego sprzętu. Cieszyłam się, że tak dobrze jej się powodziło i na bieżąco śledziłam stronę internetową jej salonu. Dostawała same pozytywne opinie a najlepiej ocenianym zabiegiem u niej była mikrodermabrazja szczecin i postanowiłam się także zapisać. Agnieszki salon kosmetyczny był sprawdzonym miejscem, co potwierdzały tak liczne i pozytywne komentarze klientek. Zadzwoniłam do Agnieszki i umówiłam się z nią na wizytę. Do zabiegu się odpowiednio przygotowałam i zanim do niej poszłam to dokładnie zmyłam makijaż. Agnieszka posiadała w salonie najlepszy sprzęt do wykonania tego zabiegu i wszystko mi dokładnie pokazała. Przyznałam się jej, że jeszcze nigdy nie miałam mikrodermabrazji, ale to nie miało znaczenia. Agnieszka opowiedziała mi na czym zabieg polega i jakie są jego efekty. Pewna siebie mogłam oddać się w ręce specjalistki. Agnieszka zabieg przeprowadzała delikatnie i cały czas opowiadała mi o korzyściach. Kiedy już skończyła to dostałam instruktaż jak traktować cerę przez parę dni. Przede wszystkim nie miałam nakładać podkładu czy pudru na twarz.

Moja cera po tym zabiegu wyglądała o wiele lepiej. Wydawała mi się taka piękna i promienna. Nawet miałam wrażenia, że zeszły mi przebarwienia od słońca a od dawna próbowałam się ich bezskutecznie pozbyć. Wystarczył jeden zabieg mikrodermabrazji, żebym wyglądała lepiej.