Zamówienie cateringu na imprezę w plenerze

 

Czterdzieste urodziny miałam w tym roku i obiecałam wszystkim, ze zorganizuję imprezę. Nie zamierzałam jednak wynajmować lokalu, bo urodziny miałam w lipcu i dlatego właśnie postawiłam na imprezę na świeżym powietrzu. To było najlepsze rozwiązanie.

Smaczne jedzenie na imprezie plenerowej

catering impreza plenerowaMój mąż zajął się załatwieniem agregatu prądotwórczego i obiecał zrobić całą resztę. Ja miałam tylko załatwić jakiś dobry catering impreza plenerowa i tak wymagała wiele zaangażowania, dlatego nie zamarzałem niczego sama przygotowywać. Zaprosiłam dużo osób, dla których gotowanie zajęłoby mi tydzień. Catering w tej sytuacji był jedynym rozsądnym wyjściem. Skorzystałam z oferty firmy, którą poleciła mi babcia. Kiedy ona robiła wigilię, to potrawy zamawiała z firmy cateringowej i była zadowolona. Pamiętam, że wszystko mi smakowało, dlatego postanowiłam catering zamówić ze sprawdzonego miejsca. Było bardzo upalnie i uznałam, że postawię na zimne przekąski, warzywa i owoce. Zrezygnowałam z mięsa, bo w moim gronie i tak mało osób je jadło w a takiej temperaturze, nie chciałam, żeby wszystko zalegało na stołach. Właścicielka firmy od razu zaoferowała mi pomoc i wskazała, które potrawy wybrać na imprezę plenerową i mieć pewność, że będą mogły stać na powietrzu. Posłuchałam jej, bo przecież to ona miała doświadczenie w cateringu i dobrze zrobiłam. Wszystkie potrawy były świeże, smaczne a goście byli zachwyceni. Wiele osób prosiło mnie o namiary na tę firmę cateringową.

Impreza była bardzo udana i wszyscy świetnie się bawili. Moja koleżanka stwierdziła, że swoje urodziny, które ma w sierpniu, również zorganizuje w plenerze. Ja od razu wiedziałam, że był to najlepszy pomysł. Mąż mi dużo pomógł i byłam mu za to wdzięczna. Sama bym sobie nie poradziła.